O nás

Brakeless manifest

Co?

   Od Brakeless můžeš čekat především kvalitu, garantovanou pečlivým výběrem materiálů, technologických postupů a obchodních partnerů.

    Promyšlený design střihů korunovaný unikátní grafickou linkou, který ti dodá neotřelý look se kterým se neztratíš v davu šedi a zaručeně podtrhne tvou osobitost.

          Dále čekej komfort a osobní přístup, jelikož vše vyrábíme s tím, ze to sami chceme nosit a nosíme, tudíž naše věci ladíme vždy na 100  procent.

 

Proč?

   Slovo Brakeless spojuje náš tým v příjemné nostalgii, doslovně v překladu znamená bez brzd a metaforicky tak naprosto souzní s naší osobní filozofií a s tím jak chceme skrze naše oblečení promlouvat ke světu. A vlastně i sobě samým.

        Žít to naplno a nebrzdit tu opulentní show, jízdu, která se nazývá život. Brakeless je kodex, víra a styl bytí.

- DON’T LET ‘EM HOLD U, GO     BRAKELESS -          

   

Jak?

      Od prvních dýchánků v hospodě u pivka, od prvních debat na bytě nám bylo nadmíru jasné, že jakýkoliv prvoplánový kalkul je předem odsouzen k nezdaru, že všechno co děláme, nebo chcem dělat a pouštět do světa, ať už logo, produkt nebo jméno musí vyvěrat z esence našich životů. A že je třeba mít k celé věci osobní vztah.

     Tak abychom tomu mohli věřit my, tudíž to dělat naplno a bylo to tím pádem uvěřitelné pro lidi, pro Vás.

 

Kdo?

   Za každou věcí hledej příběh a nejinak tomu je v případě Brakeless.

    Naše tvrdý jádro, trojice Petr, Tomáš a Martin prožívala svoje divoký léta v subkultuře freestyle BMX. Nohy pevně v pedálech a v rukou řídítka na kterých byste marně hledali páčku, nebo lanko brzdy - Brakeless.

 

Team

Petr:

Iniciátor celé věci, oddanej makáč s vizí a neutuchající chutí se posouvat dál. Business mozek a garance poctivý práce, která se taví ve výsledky.

  

Martin:

Kreativní duch za celou věcí, schopný přetvářet vize do fyzické podoby, dát myšlence praktický ráz a vytvářet tak jazyk, kterým Brakeless promlouvá do světa.