O nás

Brakeless manifest

Co?

   Od Brakeless můžeš čekat především kvalitu, garantovanou pečlivým výběrem materiálů, technologických postupů a obchodních partnerů.

    Promyšlený design střihů korunovaný unikátní grafickou linkou, který ti dodá neotřelý look se kterým se neztratíš v davu šedi a zaručeně podtrhne tvou osobitost.

          Dále čekej komfort a osobní přístup, jelikož vše vyrábíme s tím, ze to sami chceme nosit a nosíme, tudíž naše věci ladíme vždy na 100  procent.

 

Proč?

   Slovo Brakeless spojuje náš tým v příjemné nostalgii, doslovně v překladu znamená bez brzd a metaforicky tak naprosto souzní s naší osobní filozofií a s tím jak chceme skrze naše oblečení promlouvat ke světu. A vlastně i sobě samým.

        Žít to naplno a nebrzdit tu opulentní show, jízdu, která se nazývá život. Brakeless je kodex, víra a styl bytí.

- DON’T LET ‘EM HOLD U, GO     BRAKELESS -          

   

Jak?

      Od prvních dýchánků v hospodě u pivka, od prvních debat na bytě nám bylo nadmíru jasné, že jakýkoliv prvoplánový kalkul je předem odsouzen k nezdaru, že všechno co děláme, nebo chcem dělat a pouštět do světa, ať už logo, produkt nebo jméno musí vyvěrat z esence našich životů. A že je třeba mít k celé věci osobní vztah.

     Tak abychom tomu mohli věřit my, tudíž to dělat naplno a bylo to tím pádem uvěřitelné pro lidi, pro Vás.

 

Kdo?

   Za každou věcí hledej příběh a nejinak tomu je v případě Brakeless.

    Naše tvrdý jádro, trojice Petr, Tomáš a Martin prožívala svoje divoký léta v subkultuře freestyle BMX. Nohy pevně v pedálech a v rukou řídítka na kterých byste marně hledali páčku, nebo lanko brzdy - Brakeless.

 

Team

Petr:

Iniciátor celé věci, oddanej makáč s vizí a neutuchající chutí se posouvat dál. Business mozek a garance poctivý práce, která se taví ve výsledky.

  

Martin:

Kreativní duch za celou věcí, schopný přetvářet vize do fyzické podoby, dát myšlence praktický ráz a vytvářet tak jazyk, kterým Brakeless promlouvá do světa.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení